На численні звернення громадян

На численні звернення громадян, які звертаються до банку з приводу отримання позики на умовах так званого «Фінансового проекту «КРЕДИТ ЄВРОПА» чи подібних послуг з надання фінансових послуг, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» (далі-банк) повідомляє, що згідно із інформацією на своєму офіційному сайті від 27.12.2011 року, банк змінив свою стратегію щодо розвитку роздрібного бізнесу та призупинив свою діяльність в цьому напрямку в Україні.

В зв'язку з цим з 27.01.2012 р., закриті всі відділення банку, крім відділення, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Льва Толстого, 8.

Отже з 27.12.2011 року банк не розробляв ніяких проектів з надання позик фізичним особа, не укладав договорів (угод), протоколів про наміри, не надавав жодної особі права використання свого найменування чи його частини з цього приводу,  не уповноважував жодних юридичних чи фізичних осіб на посередницьку діяльність від імені банку із залучення фізичних осіб для мети споживчого кредитування та не має ніякого відношення до осіб, які здійснюють такі дії чи нібито діють від імені, за дорученням, під контролем або іншою згодою банку.