АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» є правонаступником ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» та учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Свідоцтво про реєстрацію банку у Реєстрі Банків-учасників (тимчасових учасників) Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 185. Дата реєстрації: 22 січня 2007 року. Реєстраційний номер 194.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб  (далі – Фонд) створений на виконання Указу Президента України від 10 вересня 1998 року №996/98 та функціонує на засадах, встановлених Законом України від 23 лютого 2012 року № 4452-VI «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон)

Фонд гарантує кожному вкладнику банку, відшкодування коштів в розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на кінець дня, що передує дню  початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого Законом на цей день, незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Через три місяці з дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року N 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року N 2102-IX (далі - воєнний стан в Україні), сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень.

Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

 

Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

 

ЗАХИСТ ПРАВ ВКЛАДНИКІВ

ПОРАДИ ВКЛАДНИКАМ. ЩО РОБИТИ, ЯКЩО БАНК СТАВ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИМ 

КОШТИ, ЩО ГАРАНТУЮТЬСЯ ФОНДОМ

КОШТИ, ЯКІ ФОНД НЕ ВІДШКОДОВУЄ

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ПРО ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

ІНФОРМАЦІЙНА БРОШУРА ПРО ФОНД 

ФІНАНСОВА ПРОСВІТА ФОНДУ

 

РЕКВІЗИТИ ФОНДУ:

Місцезнаходження Фонду: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.

Гаряча лінія: 0 800 10 58 00 безкоштовно для абонентів по всій території України (зі стаціонарних телефонів), телефон 044-333-36-55 згідно з тарифами оператора зв'язку.

Адреса офіційного вебсайту Фонда: http://www.fg.gov.ua E-mail: fgvfo@fg.gov.ua

 

Відеоролик «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

 

За підтримки Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» було створено серію інформаційних відеороликів із залученням відомих українських артистів, які займаються активною волонтерською діяльністю на підтримку ЗСУ, – Сергія Танчинця (лідера гурту «Без обмежень») та Олесі Жураківської (Заслуженої артистки України, відзначеної Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня).

 

Відеоролики доступні на YouTube-каналі Фонду:

- з Сергієм Танчинцем: на час дії воєнного стану та три місяці після його скасування чи припинення діють 100% гарантії за банківськими вкладами фізосіб та ФОП. Це означає, якщо банк буде виведено з ринку, його вкладникам буде відшкодована повна сума вкладу разом з нарахованими відсотками;

- з Олесею Жураківською: кілька кліків – і відшкодування за твоїм вкладом у збанкрутілому банку на твої картці! Виплата гарантованого відшкодування здійснюється тепер і через застосунок Дія. Для цього в меню треба обрати послугу «Повернення вкладів».

 

 

Відеоролик «Руслана про заощадження».

Відеоролик «Ваші вклади в банку захищені».

Відеоролик «Пенсії, зарплата, стипендії в банку захищені».