Credit Europe Group NV

Про групу

Кредит Європа Банк Н.В. (CEB NV, Банк ) був заснований у 1994 році і на сьогодні входить в топ десятку Голландських банків. В CEB NV працює більше 6,000 професіоналів у 11 країнах, які надають послуги більше ніж трьом мільйонам клієнтів по всьому світу. Як надійна фінансова група, яка повністю підпорядковується Центральному Банку Голландії, CEB NV пропонує своїм корпоративним та роздрібним клієнтам банківські продукти прості у користуванні, застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Крім послуг для корпоративних клієнтів, прерогативою CEB NV є вибрані торгові ринки предметів торгівлі, які засновуються на досвіді роботи з металами, в галузі енергетики та нафтопродуктів, добрив та харчової промисловості. Це забезпечило постійне зростання бізнесу навіть в умовах складного 2008 року. На цьому ринку CEB NV продовжило співпрацю зі своїми клієнтами. Для нас клієнт завжди на першому місці, наші продукти задовольняють потреби наших клієнтів, завдяки цьому ми розвиваємось та зростаємо.

У галузі роздрібного бізнесу, ми плануємо побудувати у Європейському Союзі нашу успішну модель, пропонуючи конкурентоспроможні та прості у використанні продукти нашим клієнтам у Нідерландах, Бельгії, Німеччині та Мальті. Ми діємо ефективно, централізовано здійснюємо міжнародні операції. Завдяки нашій структурі ми конкурентно спроможні, що дозволило нам значно розширитись за останні декілька років.

За межами Євросоюзу, нашою метою є об’єднання наших позицій на обраних ринках таких як, Дубаї, Росія, Україна і Швейцарія. Незважаючи на те, що у деяких регіонах наші плани можуть бути обмеженими, ми віримо, що довготривале зростання та розвиток будуть успішними.

Ми займаємося розвитком та освітою наших співробітників. Для того щоб підтримувати наші амбіції щодо розвитку, ми враховуємо риск менеджмент, а також прозорість управління та виконання законодавчих вимог. Ми віримо, що ця стратегія збереже інтереси всіх зацікавлених сторін.

 

Міжнародні представництва

 

www.crediteuropebank.com