Строковий депозит

Шановний Клієнте!

Ми розуміємо, що сьогодні для Вас особливо важливими є стабільність та впевненість. Турбуючись про Ваші заощадження, ми пропонуємо депозитну програму, мета якої збереження та поступове примноження Ваших грошей. З нашими відсотками Ви зможете дозволити собі почуватися впевнено та спокійно, адже Ваші гроші працюватимуть задля Вашої фінансової незалежності. Наша Депозитна програма забезпечить Вам впевнене сьогодення та спокійне завтра. Головні переваги Депозитної програми CREDIT EUROPE BANK – надійність та стабільний прибуток, тож, робіть вибір на користь своїх заощаджень.

CREDIT EUROPE BANK є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Свідоцтво про реєстрацію банку у Реєстрі Банків-учасників (тимчасових учасників) Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 185. Дата реєстрації: 22 січня 2007 року. Реєстраційний номер 194.

Ми раді запропонувати Вам приєднатися до числа наших клієнтів. Якщо Ви вже є клієнтом CREDIT EUROPE BANK, якщо тільки збираєтеся ним стати, маєте питання або потребуєте додаткової інформації, будь ласка, завітайте до найближчого з наших відділень.

Банк залишає за собою право змінювати відсоткові ставки за депозитом.

Примірний (типовий) договір банківського вкладу

Наші контакти

Головний офіс
01024, м. Київ, вул. Шовковична, буд. 42-44,
БЦ «Горизонт»
тел: +38 (044) 390 67 33

Кол-центр АТ «Кредит Європа Банк»
0 800 30-97-77