Правління

Онур Анлиатамер

Голова Правління

Онур Анлиатамер закінчив Стамбульський університет, факультет Бізнес Адміністрування. Він отримав ступінь магістра бізнес адміністрування в Стамбульському Університеті Білгі. Після роботи в Стамбульському офісі КПМГ, в 2008 році він вступив у АО "Кредит Європа Банк" на посаду начальника Відділу Фінансового Контролю. В грудні 2012 року, його було призначено Членом Правління. Маючи ліцензію «СРА» отриману в Стамбульській Палаті СРА, пан Анлиатамер був відповідальним за Фінансовий Контроль, Людські Ресурси та Управління Ризиками. У квітні 2014 року, за рішенням Спостережної Ради, Національний банк України затверджує пана Анлиатамера на посаді Голови Правління в АТ «Кредит Європа Банк» (Україна).

Ірина Немчен

Заступник Голови Правління

Пані Ірина Немчен отримала ступінь магістра з електронної техніки Київського Політехнічного Інституту, а також закінчила Інститут Банкірів в Києві за спеціальністю економіст. Вона працювала заступником головного бухгалтера банку «Україна», головним бухгалтером банку «Мрія» та ВАТ «Банк Хрещатик». З 2002 року до 2006 року пані Немчен працювала головним бухгалтером банку «Буковина», а також у ВАТ «Міжнародний Комерційний Банк». Увійшла до команди АТ “КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК” в 2006 році на посаді головного бухгалтера. Наразі п. Ірина Немчен, займає посаду Заступника Голови Правління, відповідальна за Бухгалтерію, Фінансовий моніторинг та Комплаєнс.

Кирило Баглаєв

Член Правління

Кирило Баглаєв має повну профільну вищу економічну освіту з поглибленим вивченням 3-х іноземних мов (навчання відбувалось англійською мовою за спеціалізованою освітньою програмою "KROK-exclusive) та 12 років досвіду в банківській сфері, а саме в АТ «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК». Пан Баглаєв кожні 3 роки успішно проходив навчання та атестацію фахівця з питань фондового ринку за напрямком торгівля фінансовими інструментами. За час роботи в АТ «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» Кирило Баглаєв актуалізував та поглиблював знання з корпоративного управління, правового регулювання діяльності акціонерних товариств та фондового ринку, антимонопольного законодавства і у сфері інформаційних технологій.

Член Правління контролює діяльність підрозділів за такими напрямами, як казначейські операції, операції на фондовому ринку, управління персоналом, адміністрування корпоративних кредитів та інформаційні технології.