Послуги для середнього та малого бізнесу

Ви хочете збільшити інвестиції у свій бізнес?
Вам необхідна фінансова підтримка для розвитку та розширення власного бізнесу?

Найважливішою місією Управління малого та середнього бізнесу нашого банку є своєчасна фінансова підтримка вашого бізнесу за допомогою передових банківських технологій, які базуються на міжнародному досвіді нашого банку.

У широкому асортименті банківських послуг та кредитів, які пропонує Вам Управління МСБ, Ви знайдете оптимальні рішення для здійснення своїх фінансових планів. Під час створення та впровадження наших банківських послуг, ми перш за все турбуємось про Вас та Ваші фінансові потреби.

ПОВІДОМЛЕННЯ боржникам Банку про подання інформації стосовно них до Кредитного реєстру Національного банку України.

Строковий депозит

Ми розуміємо, що сьогодні для Вас особливо важливими є стабільність та впевненість.Турбуючись про Ваші заощадження, ми пропонуємо депозитну програму, мета якої збереження та поступове примноження Ваших грошей. З нашими відсотками Ви зможете дозволити собі почуватися впевнено та спокійно, адже Ваші гроші працюватимуть задля Вашої фінансової незалежності. Наша Депозитна програма забезпечить Вам впевнене сьогодення та спокійне завтра. Головні переваги Депозитної програми CREDIT EUROPE BANK – надійність та стабільний прибуток, тож, робіть вибір на користь своїх заощаджень.