Наша стратегія в обслуговуванні корпоративного банківського сектора

АТ "КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК" — міжнародний банк, який надає широкий спектр банківських послуг корпоративним клієнтам. Нашими послугами успішно користуються як українські, так і іноземні компанії, діяльність яких пов’язана з різноманітними галузевими сегментами та видами бізнесу.

В своїй роботі ми, в першу чергу, орієнтуємося на світові стандарти якості в обслуговуванні корпоративних клієнтів, а також на багаторічний міжнародний досвід фінансової групи Fiba.

 

Строковий депозит

Ми розуміємо, що сьогодні для Вас особливо важливими є стабільність та впевненість.Турбуючись про Ваші заощадження, ми пропонуємо депозитну програму, мета якої збереження та поступове примноження Ваших грошей. З нашими відсотками Ви зможете дозволити собі почуватися впевнено та спокійно, адже Ваші гроші працюватимуть задля Вашої фінансової незалежності. Наша Депозитна програма забезпечить Вам впевнене сьогодення та спокійне завтра. Головні переваги Депозитної програми CREDIT EUROPE BANK – надійність та стабільний прибуток, тож, робіть вибір на користь своїх заощаджень.

Детальніше...

Головні принципи

АТ "КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК" має намір встановити довгострокові відносини зі своїми корпоративними клієнтами. Наша відповідальна корпоративна команда знає, що кожний бізнес є унікальним. Виходячи з того, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожної справи, щоб задовольнити фінансові вимоги кожного клієнта. Наші кваліфіковані фахівці пропонують широкий спектр корпоративних банківських послуг та продуктів, які включають в себе довгострокове, проектне та торгівельне фінансування.

ПОВІДОМЛЕННЯ боржникам Банку про подання інформації стосовно них до Кредитного реєстру Національного банку України.