Перехід на нове покоління СЕП

Шановні Клієнти!

Інформуємо Вас що "01" квітня 2023 року АТ "КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК" буде виконано перехід на нове покоління Системи електронних платежів НБУ (СЕП-4.0), який розробив Національний банк України на базі міжнародного стандарту ISO 20022. З 01 квітня 2023 року усі міжбанківські платіжні операції  здійснюватимуться виключно через нове покоління СЕП-4.0.

Завдяки переходу на нове покоління СЕП в Україні запрацює формалізована модель для здійснення фінансових послуг, яка є стандартом ЄС. Це підвищить якість і ефективність обміну фінансовими повідомленнями за рахунок їх структурованості.

Упровадження нових інструментів та можливостей дасть змогу розширити функціонал СЕП і гармонізувати її роботу з правилами ЄС

У зв’язку з цим радимо усім клієнтам виконати усі важливі платежі та операції до 18:00 31 березня 2023 року. Після виконання переходу на СЕП 4.0 усієї банківської системи України очікується певний перехідний період стабілізації.

Перехід на нове покоління СЕП є достатньо складним та технологічним процесом, у зв'язку з чим система дистанційного банківського обслуговування iFOBS буде недоступна до завершення виконання регламентних робіт з переходу на СЕП-4.0.

 

Дякуємо за розуміння!