Наш задум
Бути банком, якому віддають перевагу цільові ринки.
  

Наша ціль
Забезпечити надання фінансових послуг, що сприятимуть ефективній діяльності клієнтів.
  

Наші основні принципи

 • Орієнтація на потреби клієнта
  Успіх наших клієнтів є нашим власним успіхом. 
  Зважаючи на це, всі наші рішення приймаються з урахуванням потреб клієнтів. 
  Співпрацюючи, ми забезпечуємо клієнтів інноваційними, індивідуальними, ефективними продуктами та послугами з метою досягнення поставлених ними цілей.
    
 • Ділова етика
  Ділова етика є рушійною силою всього, чим займається Кредит Європа Банк. Ділова етика - це не теоретичне поняття.
  Вона визначає наше зобов'язання створити обстановку довіри та надійності шляхом дотримання правил етичної поведінки і відповідності законам, нормам та інструкціям, а також шляхом збереження та сприяння найвищим стандартам професійної етики як на робочому місці так і в суспільстві.
    
 • Професіоналізм
  Професіоналізм означає те, що Кредит Європа Банк дотримується принципу постійного саморозвитку.
  Професіоналізм охоплює і стимулює необхідні навички, кваліфікацію, знання і різноманітність, тому співробітники виконують свої обов’язки компетентно та цілісно. Ми досягаємо своїх цілей шляхом командної роботи.
    
 • Прозорість
  Кредит Європа Банк прагне зробити свої продукти якомога прозорішими. Крім того, прозорість є одним з ключових елементів вдалого бізнесу, чи то стосується наших товарів та послуг, стандартів бухгалтерського обліку чи прийняття управлінських рішень.
  Надання прозорої інформації зацікавленим сторонам демонструє надійність та законність, тим самим знижуючи очікуваний ризик.