Наглядова Рада

 

 

Мехмет Гюлешчі

 

Голова Наглядової Ради

 

Народився в 1962 р. Після завершення навчання в Університеті Boğaziçi (Туреччина) отримав диплом магістра з спеціальності «Управління бізнесом». З 1984 -1996 р. працював в представництвах Ernst&Young в Стамбулі та Бостоні та здобув Диплом бухгалтера вищої кваліфікації в Туреччині та Массачусетсі, США. Ставши партнером, був призначений на посаду заступника генерального директора Фінансбанку в 1997 р. та до 2009 р. був членом ради директорів Фінансбанку. На даний момент він займає посаду головного фінансового директора Fiba Group та члена ради директорів з питань фінансових та нефінансових інвестицій Fiba Group.


Мехмет Гюлесджі

Коркмаз Ілкорур

Член Наглядової Ради

Пан Ілкорур працював у різних банках та страхових компаніях Туреччини. Крім того, з 2002р. по 2010р. Koркмаз Ілкорур був членом Консультативного Комітету з бізнесу та промисловості, Організації економічного співробітництва та розвитку , де виконував обов’язки голови робочої групи нормативно-правового управління. Більш того, він входив до складу Ради директорів Асоціації турецьких промисловців і підприємців («TUSIAD») та був Головою робочої групи її корпоративного управління (2002-2009).

Наразі пан Ілкорур є членом Головної Консультативної Ради компанії «Oliver Wyman» та членом Ради директорів компанії «Soktas Textile Company» (Туреччина).

Пан Ілкорур має ступінь магістра економіки Університету Піттсбурга, США.

Пан Ілкокур є незалежним членом Наглядової Ради АТ "КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК".


Коркмаз Ілкорур

Мурат Енвер Башбай

Член Наглядової Ради

Мурат Енвер Башбай займає позицію Голови правління Кредит Європа Банк Н.В., а також є членом Наглядової Ради.


Мурат Енвер Башбай

Дейтерс Фредерік Бернард

Член Наглядової Ради

Пан Дейтерс є незалежним членом Наглядової Ради АТ “КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК”. Впродовж своєї професійної кар’єри пан Дейтерс працював у банківських установах Нідерландів, Люксембургу, Франції та США.

Пан Дейтерс займає посади незалежного члена Наглядових Рад у Кредит Європа Банк Н.В., Кредит Європа Група Н.В., Кредит Європа Банк (Свіс) СА, Кредит Європа Банк ( Румунія) С.А., Кредит Європа Банк (Дубай) Лтд.

Пан Дейтерс має ступінь магістра економіки Університету Амстердама, Нідерланди.


Дейтерс Фредерік Бернард

Легостєва Олена Василівна

Член Наглядової Ради

Пані Легостєва є незалежним членом Наглядової Ради АТ “КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК”. Впродовж своєї професійної кар’єри пані Легостєва працювала в банківських установах України.

Пані Легостєва займала посади керівника внутрішньої служби аудиту в багатьох банківських установах України.

Пані Легостєва має ступінь спеціаліста економіки Чернігівського державного технологічного університету.


Легостєва Олена Василівна