Наглядова Рада

 

 

Мехмет Гюлешчі

 

Голова Наглядової Ради

 

Народився в 1962 році. Після закінчення факультету ділового адміністрування Університету Богазічі він отримав ступінь магістра на цьому ж факультеті. Він працював у стамбульському та бостонському офісах Ernst&Young між 1984-1996 роками та отримав ліцензію CPA у Туреччині та Массачусетсі (США). Працюючи партнером, він приєднався до Фінансбанку в якості помічника генерального директора в 1997 році та був керуючим директором у Раді директорів Фінансбанку до кінця 2009 року. Крім того, пан Гюлешчі має різні обов’язки в радах директорів групи компаній Fiba Group. Тепер він є членом ради директорів та виконавчого комітету Fiba Holding A.S. та Fina Holding A.S. Початково був призначений до Наглядової ради АТ «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» у 2007 році.


Мехмет Гюлесджі

Умут Байоглу

Член Наглядової Ради

Умут Байоглу є бакалавром з економіки, закінчив Близькосхідний Технічний Університет (м.Анкара, Туреччина).

Розпочав кар’єру в 1996 році як стажер у Фінансбанк А.С. Пізніше переїхав працювати до Кредит Європа Банк Н.В. в Амстердамі.

Призначений у Кредит Європа Банк Н.В. як CFO в 2006 році. З 1-го січня 2008 року є членом Правління Кредит Європа Банк Н.В.

22 липня 2021 року обраний членом Наглядової ради АТ “КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК”.


Умут Байоглу

Коркмаз Ілкорур

Член Наглядової Ради

Пан Ілкорур працював у різних банках та страхових компаніях Туреччини. Крім того, з 2002р. по 2010р. Koркмаз Ілкорур був членом Консультативного Комітету з бізнесу та промисловості, Організації економічного співробітництва та розвитку , де виконував обов’язки голови робочої групи нормативно-правового управління. Більш того, він входив до складу Ради директорів Асоціації турецьких промисловців і підприємців («TUSIAD») та був Головою робочої групи її корпоративного управління (2002-2009).

Наразі пан Ілкорур є членом Головної Консультативної Ради компанії «Oliver Wyman» та членом Ради директорів компанії «Soktas Textile Company» (Туреччина).

Пан Ілкорур має ступінь магістра економіки Університету Піттсбурга, США.

Пан Ілкокур є незалежним членом Наглядової Ради АТ "КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК".


Коркмаз Ілкорур

Легостєва Олена Василівна

Член Наглядової Ради

Пані Легостєва є незалежним членом Наглядової Ради АТ “КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК”. Впродовж своєї професійної кар’єри пані Легостєва працювала в банківських установах України.

Пані Легостєва займала посади керівника внутрішньої служби аудиту в багатьох банківських установах України.

Пані Легостєва має ступінь спеціаліста економіки Чернігівського державного технологічного університету.


Легостєва Олена Василівна

Алі Фуат Ербіль

Член Наглядової Ради

З 1997 по 2019 рік пан Ербіль працював у Garanti Bank на різних посадах. Під час своєї кар’єри в Garanti Bank пан Ербіль, зокрема, відповідав за роздрібний і цифровий банкінг, людські ресурси, фінансові установи, корпоративний банкінг та інвестиційний банкінг. На своїй останній посаді в Garanti Bank пан Ербіль виконував обов’язки генерального директора Garanti Bank Turkey і був головою наглядових рад дочірніх компаній Garanti Bank (включно з Garanti Bank International N.V.). Наразі пан Ербіль є невиконавчим членом глобальної консультативної ради C2FO (фінтех-компанія зі штаб-квартирою в США), радником офісу McKinsey у Стамбулі, членом наглядової ради Dogan Holding AS, членом наглядових рад Credit Europe Bank N.V. та Credit Europe Group N.V. Він має ступінь магістра ділового адміністрування Університету Білкент (Анкара, Туреччина) та ступінь доктора філософії Стамбульського технічного університету, факультет бізнес-адміністрування. Пан Ербіль був призначений незалежним членом Наглядової ради в квітні 2023 року.


Алі Фуат Ербіль