Наглядова Рада

 

 

Мехмет Гюлешчі

 

Голова Наглядової Ради

 

Народився в 1962 р. Після завершення навчання в Університеті Boğaziçi (Туреччина) отримав диплом магістра з спеціальності «Управління бізнесом». З 1984 -1996 р. працював в представництвах Ernst&Young в Стамбулі та Бостоні та здобув Диплом бухгалтера вищої кваліфікації в Туреччині та Массачусетсі, США. Ставши партнером, був призначений на посаду заступника генерального директора Фінансбанку в 1997 р. та до 2009 р. був членом ради директорів Фінансбанку. На даний момент він займає посаду головного фінансового директора Fiba Group та члена ради директорів з питань фінансових та нефінансових інвестицій Fiba Group.


Мехмет Гюлесджі

Умут Байоглу

Член Наглядової Ради

Умут Байоглу є бакалавром з економіки, закінчив Близькосхідний Технічний Університет (м.Анкара, Туреччина).

Розпочав кар’єру в 1996 році як стажер у Фінансбанк А.С. Пізніше переїхав працювати до Кредит Європа Банк Н.В. в Амстердамі.

Призначений у Кредит Європа Банк Н.В. як CFO в 2006 році. З 1-го січня 2008 року є членом Правління Кредит Європа Банк Н.В.

22 липня 2021 року обраний членом Наглядової ради АТ “КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК”.


Умут Байоглу

Коркмаз Ілкорур

Член Наглядової Ради

Пан Ілкорур працював у різних банках та страхових компаніях Туреччини. Крім того, з 2002р. по 2010р. Koркмаз Ілкорур був членом Консультативного Комітету з бізнесу та промисловості, Організації економічного співробітництва та розвитку , де виконував обов’язки голови робочої групи нормативно-правового управління. Більш того, він входив до складу Ради директорів Асоціації турецьких промисловців і підприємців («TUSIAD») та був Головою робочої групи її корпоративного управління (2002-2009).

Наразі пан Ілкорур є членом Головної Консультативної Ради компанії «Oliver Wyman» та членом Ради директорів компанії «Soktas Textile Company» (Туреччина).

Пан Ілкорур має ступінь магістра економіки Університету Піттсбурга, США.

Пан Ілкокур є незалежним членом Наглядової Ради АТ "КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК".


Коркмаз Ілкорур

Легостєва Олена Василівна

Член Наглядової Ради

Пані Легостєва є незалежним членом Наглядової Ради АТ “КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК”. Впродовж своєї професійної кар’єри пані Легостєва працювала в банківських установах України.

Пані Легостєва займала посади керівника внутрішньої служби аудиту в багатьох банківських установах України.

Пані Легостєва має ступінь спеціаліста економіки Чернігівського державного технологічного університету.


Легостєва Олена Василівна