Наглядова Рада

 

 

Мехмет Гюлешчі

 

Голова Наглядової Ради

 

Народився в 1962 р. Після завершення навчання в Університеті Boğaziçi (Туреччина) отримав диплом магістра з спеціальності «Управління бізнесом». З 1984 -1996 р. працював в представництвах Ernst&Young в Стамбулі та Бостоні та здобув Диплом бухгалтера вищої кваліфікації в Туреччині та Массачусетсі, США. Ставши партнером, був призначений на посаду заступника генерального директора Фінансбанку в 1997 р. та до 2009 р. був членом ради директорів Фінансбанку. На даний момент він займає посаду головного фінансового директора Fiba Group та члена ради директорів з питань фінансових та нефінансових інвестицій Fiba Group.


Мехмет Гюлесджі

Коркмаз Ілкорур

Член Наглядової Ради

Пан Ілкорур працював у різних банках та страхових компаніях Туреччини. Крім того, з 2002р. по 2010р. Koркмаз Ілкорур був членом Консультативного Комітету з бізнесу та промисловості, Організації економічного співробітництва та розвитку , де виконував обов’язки голови робочої групи нормативно-правового управління. Більш того, він входив до складу Ради директорів Асоціації турецьких промисловців і підприємців («TUSIAD») та був Головою робочої групи її корпоративного управління (2002-2009).

Наразі пан Ілкорур є членом Головної Консультативної Ради компанії «Oliver Wyman» та членом Ради директорів компанії «Soktas Textile Company» (Туреччина).

Пан Ількорур має ступінь магістра економіки Університету Піттсбурга, США.


Коркмаз Ілкорур

Мурат Енвер Башбай

Член Наглядової Ради

Мурат Енвер Башбай займає позицію Голови правління Кредит Європа Банк Н.В., а також є членом Наглядової Ради.


Мурат Енвер Башбай

Дейтерс Фредерік Бернард

Член Наглядової Ради

Пан Дейтерс є незалежним членом Наглядової Ради АТ “КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК”. Впродовж своєї професійної кар’єри пан Дейтерс працював у банківських установах Нідерландів, Люксембургу, Франції та США.

Пан Дейтерс займає посади незалежного члена Наглядових Рад у Кредит Європа Банк Н.В., Кредит Європа Група Н.В., Кредит Європа Банк (Свіс) СА, Кредит Європа Банк ( Румунія) С.А., Кредит Європа Банк (Дубай) Лтд.

Пан Дейтерс має ступінь магістра економіки Університету Амстердама, Нідерланди.


Дейтерс Фредерік Бернард

Легостєва Олена Василівна

Член Наглядової Ради

Пані Легостєва є незалежним членом Наглядової Ради АТ “КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК”. Впродовж своєї професійної кар’єри пані Легостєва працювала в банківських установах України.

Пані Легостєва займала посади керівника внутрішньої служби аудиту в багатьох банківських установах України.

Пані Легостєва має ступінь спеціаліста економіки Чернігівського державного технологічного університету.


Легостєва Олена Василівна