Банківські послуги для приватних клієнтів

Сьогодні АТ «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» має наступні пропозиції для Вас: відкриття поточного рахунку, розміщення строкового депозиту, розрахунково-касове обслуговування, інвестиційні рахунки для нерезидентів, приймання комунальних та інших платежів, здійснення переказів з поточних рахунків, обмін валют. Скористайтеся нашими продуктами!

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» (далі-Банк) повідомляє про відсутність послуг з надання споживчого кредиту фізичним особам.

У Банку відсутні договори оферти та інші типові договори про надання банківських послуг між банком та фізичними особами, вимоги до укладення яких врегульовано ст. ст. 641-646 Цивільного кодексу України та абз. 4 ч. 4 ст. 179 Господарського кодексу України.

Банк також повідомляє про відсутність комерційних агентів, за участю яких надавалися б банківські послуги фзичним особам.

На даний час у Банку відсутні акційні та інші аналогічні пропозицій, супровідні послуги.

Повідомлення для клієнтів, що виконали грошові зобов'язання перед Банком, виконання яких забезпечене іпотекою нерухомого майна.

ПОВІДОМЛЕННЯ боржникам Банку про подання інформації стосовно них до Кредитного реєстру Національного банку України.

 

Порядок та процедура захисту персональних даних.

Строкові депозити

Ми розуміємо, що сьогодні для Вас особливо важливими є стабільність та впевненість.Турбуючись про Ваші заощадження, ми пропонуємо депозитну програму, мета якої збереження та поступове примноження Ваших грошей. З нашими відсотками Ви зможете дозволити собі почуватися впевнено та спокійно, адже Ваші гроші працюватимуть задля Вашої фінансової незалежності. Наша Депозитна програма забезпечить Вам впевнене сьогодення та спокійне завтра. Головні переваги Депозитної програми CREDIT EUROPE BANK – надійність та стабільний прибуток, тож, робіть вибір на користь своїх заощаджень.