Кредит Європа Банк концентрується на корпоративному, середньому та малому бізнесі

Кредит Європа Банк вирішив зосередити свою діяльність в Україні на корпоративному, малому та середньому бізнесі. Банк буде фокусуватись на своїх корпоративних клієнтах та вже співправцює з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань кредитування малого та середнього бізнесу. Водночас, банк вирішив змінити свою стратегію щодо розвитку роздрібного бізнесу та призупинити свою діяльність в цьому напрямку в Україні. В зв'язку з цим, всі відділення КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКУ, крім відділення, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Льва Толстого, 8, будуть закриті з 27.01.2012 р.

Клієнти, в яких розміщено вклади, можуть без перепон отримати їх до 27.01.12 в касах відповідних відділень, а після 27.01.12 – в касі відділення за адресою м. Київ, вул. Льва Толстого, 8, тел. 044 390 67 29.

Клієнти, в яких є кредит в м. Києві, зможуть сплатити свою заборгованість у відділенні за адресою м. Київ, вул. Льва Толстого, 8, тел. 044 390 67 29 або у відділеннях банку-партнера*.

Клієнти, в яких є кредит в регіонах, зможуть сплатити свою заборгованість у відділеннях банку-партнера*

За умови дострокової сплати кредиту, Вам необхідно буде заповнити одну із двох форм:
заяву на часткову дострокову сплату
заяву на повну дострокову сплату

Заяви надсилайте факсом за номером: 044 499 40 33 або на адресу електронної пошти: GRCA@crediteurope.com.ua, або за адресою м. Київ, вул. Льва Толстого, 8.

Комісія за сплату кредиту у відділеннях банку-партнера не стягується!! З будь-яких питань звертайтесь за тел. 0 800 304 05 0.

*Банк- партнер – ПАТ «Правекс Банк»