Кредитний рейтинг ПАТ «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» підтверджено на рівні uaА та рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «5»

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу uaА ПАТ «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» з прогнозом стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) ПАТ «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» на рівні «5» (найвища надійність). При підтвердженні рейтингів агентство використовувало фінансову звітність ПАТ «КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК» за 2007-2010 рр. та І–ІІІ квартали 2011 року, а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Рейтинг «5» – найвища надійність. Банк надійній, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Імовірність виникнення проблем із своєчасним поверненням вкладу дуже низька.