ЗМІ про нас

Січень 2007

Газета «Экономические известия»

31.01.2007 №15(548)

ЗАТ «Фінансбанк» (Київ), очевидно, перейменують в «Кредит Європа банк».

Аналогічне рішення вже прийняли акціонери російського Фінансбанку, що належить бізнесмену Хюсню Оз'єгіну, який контролює холдинг Finansbank Group (FIBA Group, Нідерланди). Перейменування банківських структур пов’язано з угодою про придбання крупним грецьким банком National Bank of Greece 46% Finansbank. Нагадаємо: в результаті цієї угоди, що відбулася в листопаді 2006 р., Finansbank розділили на 2 частини. Перша, з підрозділами в Туреччині та на Мальті, відійшла грецькому банку, друга ? з підрозділами в Україні, Голландії, Греції, Румунії та Росії ? залишилась у руках попереднього власника Finansbank. Саме ця частина банку буде перейменована у Credit Europe Bank.

Українськая дочка Фінансбанку була зареєстрована НБУ у серпні 2006 р. Банк поки не підтверджує інформацію про перейменування ? радять дочекатись 12 березня. На цю дату призначено загальне зібрання акціонерів, котрі й приймуть рішення про зміну назви та ребрендинг.

Вартість ребрендингу російського Фінансбанку, що має 36 відділень в московському регіоні, оцінюється експертами в $800 тис. Ця сума охоплює витрати на переоформлення офісів, але не на просування бренда. Ребрендинг української дочки, яка має поки що тільки центральний офіс у Києві та практично ще не починала роботу, обійдеться набагато дешевше. Українські експерти оцінюють вартість ребрендингу середнього банківського закладу в Україні у кілька десятків тисяч доларів.