Газета «Банки і банківські технології»

13.06.2007

ЗАТ «Фінансбанк» (Україна) змінило назву на «Кредит Європа Банк», повідомив український банк у вівторок.

ЗАТ «Фінансбанк» Україна офіційно зареєстрував капітал й змінив свою назву на «Кредит Європа Банк» в середу
6 червня 2007 року. Назва змінилась у зв’язку з тим, що Fiba International Holding (власник ЗАТ «Фінансбанк») реалізував контрольний пакет акцій Finansbank (Туреччина) National Bank of Greece (NBG), в результаті чого до нього перейшли права на використання бренда Finansbank. Відповідно до цього усі банківські структури в складі холдингу Fiba International були перейменовані в «Credit Europe Bank», ? зазначається в повідомленні.

При цьому в повідомленні нагадується, що рішення про збільшення капіталу ЗАТ «Фінансбанк» у вісім разів, або на 286 млн грн, ? до 329,088 млн грн прийнято загальним зібранням акціонерів українського банку 4 січня 2007 року.

Окрім того, в повідомленні нагадується, що Credit Europe Bank, головний офіс якого розташований в Амстердамі (Нідерланди), має філії в Швейцарії, Ірландії, Румунії, Франції, Німеччині, Росії, Мальті та Бельгії, а також представництва у Турції та Китаї.

Раніше повідомлялось, що грецький NBG минулого року домовився придбати 46% акцій турецького Finansbank за EUR 2,29 млрд, а також зробити публічну оферту для придбання акцій, необхідних для отримання в ньому контрольного пакету. Угода не передбачала придбання зарубіжного бізнесу Finansbank.

ЗАТ «Фінансбанк» зареєстровано Нацбанком України (НБУ) у серпні 2006 року з установчим капіталом 43,088 млн грн, банківську ліцензію отримало в грудні минулого року.

За даними банку, на 1 квітня 2007 року його найбільш крупними акціонерами є Credit Europe Bank N.V (99,99%) і Fiba International Holding N.V (пряма участь - 0,01%, опосередкована - 99,99%).

За даними Нацбанку України на 1 квітня за разміром загальних активів Фінансбанк займав 82 місце (541 млн грн) серед 173 діючих банків.

Передрук, копіювання чи відтворення інформації, що містить посилання на агентство «Інтерфакс-Україна»,
в будь-якому вигляді суворо заборонені.